Upload File History (8.x-2.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Yes
fil: Oo

en: Weight
fil: Timbang

en: Published
fil: Inilathala

en: Promoted to front page
fil: Itinaas sa unang pahina
