Upload File History (8.x-2.1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: On
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: Download
fr: Téléchargement

en: Weight
fr: Poids

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Upload
fr: Transférer

en: Off
fr: Désactivé

en: Published
fr: Publié

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: download
fr: télécharger

en: Select file
fr: Sélectionner un fichier

en: Choose a file
fr: Choisir un fichier
