Upload File History (8.x-2.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: Download
he: הורדה

en: Weight
he: משקל

en: Filename
he: שם קובץ

en: Upload
he: העלאה

en: Off
he: כבוי

en: Published
he: מפורסם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: download
he: הורדה

en: Choose a file
he: בחירת קובץ
