Upload File History (8.x-2.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: On
is: Virkjað

en: Yes
is: Já

en: Download
is: Hala niður

en: Weight
is: Vægi

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Off
is: Af

en: Published
is: Birt

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu
