Upload File History (8.x-2.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: Download
pl: Pobierz

en: Weight
pl: Waga

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Off
pl: Wyłączony

en: Published
pl: Opublikowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: download
pl: pobierz

en: Configurations
pl: Konfiguracje

en: Choose a file
pl: Wybierz plik
