Upload File History (8.x-2.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: On
tr: Açık

en: Yes
tr: Evet

en: Download
tr: İndir

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Upload
tr: Yükle

en: Off
tr: Kapalı

en: Published
tr: Yayında

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: download
tr: İndir

en: Choose a file
tr: Bir dosya seç
