Upload File History (8.x-2.2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: On
ar: في

en: Yes
ar: نعم

en: Download
ar: تحميل

en: Weight
ar: الوزن

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Upload
ar: رفع

en: Off
ar: إيقاف

en: Published
ar: منشور

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Fields
ar: الحقول

en: Examples
ar: أمثلة

en: Choose a file
ar: اختر ملفا
