Upload File History (8.x-2.2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Yes
ast: Sí

en: Download
ast: Baxar

en: Weight
ast: Pesu

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Upload
ast: Xubir

en: Published
ast: Espublizáu
