Upload File History (8.x-2.2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Weight
bn: ভর

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Upload
bn: আপলোড

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Fields
bn: ফিল্ড
