Upload File History (8.x-2.2) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: Choose a file
bo: ཡིག་ཆ་ཞིག་གདམ་པ
