Upload File History (8.x-2.2) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: On
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: Download
cs: Stáhnout

en: Weight
cs: Váha

en: Filename
cs: Název souboru

en: Upload
cs: Nahrát

en: Off
cs: Vypnuto

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Fields
cs: Pole

en: download
cs: stažení

en: Examples
cs: Příklady

en: Choose a file
cs: Vybrat soubor
