Upload File History (8.x-2.2) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: Download
eo: Elŝutu

en: Weight
eo: Pezo

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Examples
eo: Ekzemploj
