Upload File History (8.x-2.2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Yes
eu: Bai

en: Download
eu: Deskargatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Upload
eu: Igo

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Fields
eu: Eremuak

en: download
eu: deskargatu

en: Examples
eu: Adibideak

en: Choose a file
eu: Fitxategia hautatu
