Upload File History (8.x-2.2) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: On
hi: चालू

en: Yes
hi: हाँ

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Weight
hi: मान

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Upload
hi: अपलोड

en: Off
hi: बंद

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Choose a file
hi: एक फ़ाइल चुनें
