Upload File History (8.x-2.2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Weight
ka: წონა

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Fields
ka: ველები
