Upload File History (8.x-2.2) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Weight
lt: Svoris

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Upload
lt: Įkelti

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Fields
lt: Laukeliai

en: download
lt: atsisiųsti

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Select file
lt: Pasirinkite failą

en: Choose a file
lt: Pasirinkite failą
