Upload File History (8.x-2.2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: On
ru: Вкл

en: Yes
ru: Да

en: Download
ru: Скачать

en: Weight
ru: Вес

en: Filename
ru: Имя файла

en: Upload
ru: Закачать

en: Off
ru: Выкл

en: Published
ru: Опубликовано

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Fields
ru: Поля

en: download
ru: скачать

en: Examples
ru: Примеры

en: Select file
ru: Выберите файл

en: Choose a file
ru: Выберите файл
