Upload File History (8.x-2.2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: Download
sk: Prevziať

en: Weight
sk: Váha

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Upload
sk: Nahrať

en: Off
sk: Vypnúť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Fields
sk: Polia

en: download
sk: prevzatie

en: Examples
sk: Príklady

en: Choose a file
sk: Vybrať súbor
