Upload File History (8.x-2.2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: On
id: Pada

en: Yes
id: Ya

en: Download
id: Unduh

en: Weight
id: Bobot

en: Filename
id: Nama berkas

en: Upload
id: Unggah

en: Off
id: Matikan

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Fields
id: Bidang isian

en: Examples
id: Contoh

en: Choose a file
id: Pilih file
