Upload File History (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Weight
lv: Svars

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Off
lv: Izslēgts

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: download
lv: lejupielādes

en: Select file
lv: Izvēlieties failu

en: Choose a file
lv: Izvēlies datni
