Upload File History (8.x-2.2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: On
ml: ഓൺ

en: Yes
ml: അതെ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
