File Link (2.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Allowed file extensions
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་མཐུད་སྣེ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
