File Link (2.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Size
hu: Méret

en: Format
hu: Formátum

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Allowed extensions: %ext.
hu: Engedélyezett kiterjesztések: %ext.

en: About
hu: Leírás

en: Field types
hu: Mezőtípusok
