File Link (2.0.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Size
pt: Tamanho

en: Format
pt: Formato

en: Allowed file extensions
pt: Extensões de arquivo permitidas

en: Default value
pt: Valor padrão

en: Allowed extensions: %ext.
pt: Extensões permitidas: %ext.

en: About
pt: Sobre

en: Field types
pt: Tipos de campo
