File Link (2.0.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Size
ro: Mărime

en: Allowed file extensions
ro: Extensii de fișiere permise

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: About
ro: Despre

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
