File Link (2.0.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Size
az: Ölçü

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Default value
az: Standart qiymət

en: About
az: Haqqında

en: Field types
az: Sahə növləri
