File Link (2.0.4) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Size
de: Größe

en: Allowed file extensions
de: Zulässige Dateiendungen

en: Default value
de: Standardwert

en: Allowed extensions: %ext.
de: Zulässige Erweiterungen: %ext.

en: About
de: Über

en: Field types
de: Feldtypen
