File Link (2.0.5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Size
ar: الحجم

en: Format
ar: التنسيق

en: Allowed file extensions
ar: لواحق الملفات المسموح بها

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: About
ar: حول
