File Link (2.0.6) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Size
ja: サイズ

en: Format
ja: フォーマット

en: Allowed file extensions
ja: 許可されている拡張子

en: Default value
ja: デフォルト値

en: About
ja: アバウト

en: Field types
ja: フィールドタイプ
