File Link (2.0.7) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Size
da: Størrelse

en: Allowed file extensions
da: Tilladte filendelse

en: Default value
da: Standardværdi

en: Allowed extensions: %ext.
da: Tilladte endelser: %ext.

en: About
da: Om

en: Field types
da: Felttyper
