File Link (2.0.7) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Size
fr: Taille

en: Allowed file extensions
fr: Extensions de fichier autorisées

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Allowed extensions: %ext.
fr: Extensions autorisées: %ext.

en: About
fr: À propos

en: Field types
fr: Types de champs
