File Link (2.0.7) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Size
km: ទំហំ

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: About
km: អំពី
