File Link (2.2.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Size
id: Ukuran

en: Allowed file extensions
id: Ekstensi berkas yang diperbolehkan

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: About
id: Tentang

en: Field types
id: Jenis bidang isian
