File Link (2.2.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Size
it: Dimensione

en: Format
it: Formato

en: Allowed file extensions
it: Estensioni file consentite

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Allowed extensions: %ext.
it: Estensioni consentite: %ext.

en: About
it: Informazioni

en: Field types
it: Tipi di campo
