File Link (2.2.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Size
he: גודל

en: Format
he: פורמט

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: About
he: אודות
