File Link (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Size
tr: Boyut

en: Format
tr: Biçim

en: Allowed file extensions
tr: İzin verilen dosya uzantıları

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: About
tr: Hakkında

en: Field types
tr: Alan tipleri
