File Link (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Size
gl: Tamaño

en: Format
gl: Formato

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: About
gl: Información
