File Link (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Size
sv: Storlek

en: Allowed file extensions
sv: Tillåtna filändelser

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Allowed extensions: %ext.
sv: Tillåtna filändelser: %ext.

en: About
sv: Om

en: File Link
sv: Fillänk

en: Field types
sv: Fälttyper
