File Link (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Size
et: Suurus

en: Format
et: Vorming

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: About
et: Programmist

en: Field types
et: Väljade tüübid
