File Link (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Size
eu: Tamaina

en: Format
eu: Formatua

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: About
eu: (r)i buruz

en: Field types
eu: Eremu motak
