File Link (8.x-1.4) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Size
lt: Dydis

en: Format
lt: Formatas

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: About
lt: Apie

en: Field types
lt: Laukelių tipai
