File Link (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Size
cs: Velikost

en: Format
cs: Formát

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Allowed extensions: %ext.
cs: Povolené přípony: %ext.

en: About
cs: Popis

en: Field types
cs: Typy polí
