File Link (8.x-1.5) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Size
uk: Розмір

en: Format
uk: Формат

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Default value
uk: Базове значення

en: Allowed extensions: %ext.
uk: Дозволені розширення: %ext.

en: About
uk: Про модуль

en: File Link
uk: Посилання на файл

en: Field types
uk: Типи полів
