File Link (8.x-1.6) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Size
sk: Veľkosť

en: Format
sk: Formát

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Allowed extensions: %ext.
sk: Povolené prípony: %ext.

en: About
sk: Informácie o

en: Field types
sk: Typy polí
