File Link (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Size
be: Памер

en: Format
be: Фармат

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: About
be: Аб

en: Field types
be: Тыпы палёў
