File Management (8.x-1.0-alpha3) - en to no translation catalogue (21 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Cancel
no: Avbryt

en: File
no: Fil

en: Edit
no: Rediger

en: Image
no: Bilde

en: Back
no: Tilbake

en: Save
no: Lagre

en: View
no: Vis

en: Filename
no: Filnavn

en: Files
no: Filer

en: Created
no: Opprettet

en: File size
no: Filstørrelse

en: Owner
no: Eier

en: Changed
no: Endret

en: @type %title has been updated.
no: @type %title ble oppdatert.

en: Edit file
no: Rediger fil

en: Operations links
no: Handlingslenker

en: File URI
no: Fil URI

en: Allowed types: @extensions.
no: Tillatte typer: @extensions.

en: Provides links to perform entity operations.
no: Tilbyr lenker for å utføre entitetshandlinger.

en: File MIME Type
no: Filens MIME-type
