File Management (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: MIME type
am: ሚሜ አይነት

en: @type %title has been updated.
am: @type %title ተዘምኗል።
