File Management (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (37 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Use count
az: Hesabdan istifadə edin

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Filename
az: Fayl adı

en: Files
az: Fayllar

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: File size
az: Fayl ölçüsü

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Sort by
az: Sırala

en: Entity
az: Entiti

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Used in
az: -də istifadə olunub

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Permanent
az: Daimi

en: Temporary
az: Müvəqqəti

en: No files available.
az: Əlçatan fayl yoxdur.

en: MIME type
az: MIME növü

en: Upload date
az: Yükləmə tarixi

en: @type %title has been updated.
az: @type %title yeniləndi.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
