File Management (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: File
bn: ফাইল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Size
bn: সাইজ

en: Image
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: All
bn: সমস্ত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Media
bn: মাধ্যম

en: @type %title has been updated.
bn: %title (@type) হালনাগাদ করা হয়েছে।
