File Management (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Size
bs: Veličina

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Used in
bs: Koristi se u

en: @type %title has been updated.
bs: @type %title je osvježen.
